В один день пішли та разом загинули: на війні з Росією Калуш втратив двох захисників

 • Під час виконання бойового завдання загинули військовослужбовці-калушани Володимир Тарасович Кушлик та Ігор Степанович Чошко.

  Володимиру було лише 25. Змалку брав активну участь в громадському житті міста. Був членом Спілки Католицької Молоді, Української Молоді – Христові, Молодого Народного Руху, Правого Сектора, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на міського голову Калуша Андрія Найду.

  Відразу після початку повномасштабного нападу Росії пішов добровольцем в 10-у гірсько-штурмову бригаду разом з Ігорем.

  Чошку Ігорю нещодавно виповнилося 45. Батько трьох чудових синів, найменший – другокласник, яким в спадок залишив безмежну любов до України. Оберігав дружину, тому нічого їй не сказав, що вже воює з ворогом!

  «Обидва брали активну участь у Революції Гідності та АТО/ООС. Героїв не дивували і не лякали теперішні новини. Вони не чекали війни з росією, вони давно жили в ній. Бо були різні етапи протистояння, які дали безцінний досвід. В один день пішли на війну та разом ВІДДАЛИ СВОЄ ЖИТТЯ за Україну! Володимир Кушлик та Ігор Чошко назавжди залишаться ГЕРОЯМИ УКРАНИ, які загинули за мир, за спокій, за рідну мову, за рідну землю. Ніякі слова співчуття не висушать сльози на обличчі рідних та мешканців нашої громади. СЛАВА ГЕРОЯМ УКРАЇНИ! ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ! УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ», – зазначив Андрій Найда.

 • Як повідомляв раніше “Галицький кореспондент”, 9 березня на війні загинув калушанин Михайло Микитюк.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!