В Офісі Президента назвали основні цілі оборони Бахмута

 • Оборона міста Бахмут у Донецькій області “досягла своїх цілей” і стала “великим стратегічним успіхом” української армії.

  Про це заявив радник керівника Офісу Президента Михайло Подоляк, передає УНН з посиланням на CNN.

  За словами Подоляка, як повідомляється, “Україна переслідувала дві основні цілі під час захисту Бахмута: виграти час для поповнення своїх сил і завдати важких втрат російській армії”. За його словами, як зазначається, “рішення зробити оборону ключового району пріоритетним завданням було спільною стратегією, розробленою військовими відомствами країни зі схвалення Президента України”.

  “Що стосується оборони Бахмута, то вона виконала поставлені завдання на 1000%. Військові реалізували план зі знищення основного боєздатного угруповання супротивника з одного боку і забезпечили навчання і підготовку десятків тисяч українських військовослужбовців для підготовки до контрнаступу з іншого”, – сказав Подоляк.

  “Навіть якщо військове керівництво у якийсь момент вирішить відступити на більш вигідні позиції, справа оборони Бахмута стане для ЗСУ великим стратегічним успіхом як фундаментом майбутньої перемоги”, – додав він.

  Як повідомляється, Подоляк попередив, що “рішення про відступ ще не ухвалено, скоріше серед воєначальників існує консенсус щодо продовження захисту міста”.

  “Це перевага демократичної моделі, яка дає нам змогу обирати й ухвалювати найкращі рішення. Багато критичних питань ставить сам Президент. Оскільки остаточне рішення як Головнокомандувача ухвалює Глава держави, Президент відчуває велику особисту відповідальність”, – зазначив Подоляк.

  Зеленський заявляв, що Бахмут дав і дає один із найбільших результатів за час цієї війни.

  У Держдепартаменті США вважають, що Бахмут не є стратегічно важливим для Росії, але спроби захопити його – це єдина можливість показати хоч якісь результати на полі бою.

  Нагадаємо, Вічна слава героям: у роковини вторгнення “Антитіла” випустили акустичну версію “Фортеці Бахмут”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!