У пологовому, дитячій лікарні та двох поліклініках: у Франківську розгортають додаткові місця для хворих на коронавірус

 • В Івано-Франківській ОТГ на стаціонарному лікуванні перебуває 421 людина, серед них – 312 міських жителів. В ЦМКЛ – 286 людей, а в міській лікарні №1 – 185. Зокрема, в реанімації в ЦМКЛ перебувають 19 хворих. З них шестеро – на сіпапах, а на апаратах ШВЛ – 4. Крім того, 59 пацієнтів  – на кисневій допомозі. А в реанімації у міській лікарні №1 перебувають ще 8 пацієнтів, з яких троє – на сіпапах, а 1 – на апараті ШВЛ. Ще 52 пацієнтів там на кисневій допомозі.

  Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків.

  Загалом в місті за минулу добу виявили 172 нових випадки зараження коронавірусом, серед них – шестеро дітей. З початку пандемії в Івано-Франківську померла 131 людина.

  «Протягом двох останніх тижнів кількість хворих на коронавірус зростає, але така тенденція в усій Україні та Європі. З завтрашнього дня 120 хворих будуть вже розміщувати у гінекологічному відділенні пологового будинку. Там будуть пацієнти не важкі, а з легкою формою.  Також в дитячій лікарні буде 30 місць для хворих. Опрацьовуємо і поліклініки №2 та №3. Ми готуємося до найгіршого сценарію», – зазначає мер.

  Також він додає, що з понеділка 5-11 класи переходять на дистанційне навчання, а 1-4 класи будуть навчатися у звичному режимі. Також це буде і в Тисменицькому районі.

 • Нагадаємо, що у франківський пологовий госпіталізуватимуть з COVID-19 лише жінок

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!