В СБУ закликають поширювати котиків, а не російську пропаганду

 • У Службі Безпеки України повідомили про розсилку з неправдивою інформацією про воєнний стан. Повідомлення у популярних соцмережах запустили росіяни.

  «Передзвонил только что в две войсковые части , один из подполковников ответил, цитирую». Далі вигадки про військовий стан.

  “Запуск чуток під час війни, в яких «правдива» інформація передається наче б то від імені військових – це така стара технологія, що аж смішно. Перші згадки про подібну хитрість належать до часів Македонського. Росія використовувала її в Афганістані, і у часи Другої Світової. В час війни, коли люди відчувають небезпеку, вони схвильовані, їм дуже хочеться все передбачити і володіти ситуацією. А крім того, здаватися обізнаними і повідомити іншим сенсаційну новину. Але ж ми розумні і поламаємо росіянам їхню методичку!”, – пише Марія Римар, прес-офіцер у Управлінні Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

  В СБУ закликають не поширювати таких повідомлень та не вестися на провокації.

  Нагадаємо, 26 листопада, Верховна Рада України підтримала запровадження воєнного стану.

 • Причиною цього стала ситуація в Азовському морі. 25 листопада  прикордонні катери ФСБ Російської Федерації відкрили вогонь по корабельній групі Військово-Морських Сил України.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!