В Угорщині хочуть дати “гарантії безпеки” РФ і не брати Україну в НАТО

 • Також є заява про необхідність переговорів між Україною та РФ, які мають відбуватися за участю США.

  Голова адміністрації прем’єр-міністра Угорщини Гергей Гуйяш заявив про необхідність надати Росії якісь “гарантії безпеки” від західних держав.

  Про це він сказав під час виступу перед студентами літнього університету у Вайте, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Hirado.

  Представник канцелярії Віктора Орбана також відзначився низкою заяв в дусі російської пропаганди, зазначивши зокрема, що в України нібито “немає жодних реальних шансів” на повернення окупованих Росією територій.

  Також Гуйяш не вважає, що Росія є загрозою для Центральної Європи, оскільки її армія “не досягла швидких і проривних результатів” під час вторгнення в Україну.

  За словами угорського посадовця, для досягнення тривалого миру “західний світ, який підтримує Україну, повинен надати гарантії безпеки Росії, але аж ніяк не членство в НАТО для українців”.

  Крім того, як сказав Гуйяш, надалі для досягнення, як його називають в Угорщині, миру необхідно розгорнути миротворчий контингент і ухвалити низку подібних рішень.

  Це вже не вперше представники угорської влади відзначаються заявами в дусі російської пропаганди. Зокрема, нещодавно прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан заявив, що історична можливість приєднання України до НАТО втрачена і необхідно забути про вступ Києва до Альянсу.

  Читайте також: Прем’єр Угорщини Орбан вважає, що українцям на полі бою не перемогти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!