В Україні набув чинності закон про відпустки військовим під час воєнного стану

 • В Україні набув чинності закон про надання військовослужбовцям відпусток під час воєнного стану.

  Законодавчий акт №2822-ІХ “Про внесення зміни до пункту 18 статті 10-1 Закону України “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей” щодо надання військовослужбовцям відпусток під час дії воєнного стану” напередодні опублікували в офіційній газеті Верховної Ради “Голос України”, передає “Укрінформ”.

  Згідно з текстом документа, в особливий період під час дії воєнного стану військовим можуть надаватися частина щорічної основної відпустки, а також відпустка за сімейними обставинами та з інших поважних причин зі збереженням грошового забезпечення.

  Кожна із зазначених відпусток може бути тривалістю не більш як 10 календарних днів без урахування часу, необхідного для проїзду в межах України до місця проведення відпустки та назад, але не більше двох діб в один кінець.

  При цьому частина щорічної основної відпустки може бути надана один раз упродовж календарного року за умови одночасної відсутності не більше 30% загальної чисельності військовослужбовців певної категорії відповідного підрозділу.

 • Читайте також: Небезпека обстрілів: мешканців одного з районів Херсона закликають негайно виїхати

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!