В Україні не планують дозволяти виїзд чоловіків за кордон під час воєнного стану

 • З початком війни в Україні чоловікам заборонили виїжджати за межі держави. При цьому є перелік тих, хто може це робити в окремих випадках.

  Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль розповів, чи планують знімати обмеження на виїзд для чоловіків. Адже багато з них відправили родини за кордон і хотіли б їх відвідати чи поїхати на роботу, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “24 канал”.

  “Під час воєнного стану знімати ці обмеження не планується. Хоча насправді військові приймають рішення. Я ж вважаю, що поки йде війна, всі чоловіки мають бути в Україні”, – сказав глава Кабміну.

  За його словами, на початку війни була тенденція до повернення українських чоловіків з-за кордону.

  Шмигаль наголосив, що коли почалося повномасштабне вторгнення Росії в Україну, то в перші тижні до України повернулися 200 тисяч чоловіків з роботи в Європі.

  “Це теж такий унікальний показник, я думаю, що після війни всі ці люди з чудовим міжнародним досвідом роботи залишаться в Україні. Тому тут насправді ще є питання, чи ми втратимо людей, чи навпаки – ще більше повернеться відбудовувати Україну”, – пояснив Шмигаль.

 • Він також закликав говорити про це після війни, бо такі питання треба вирішувати в майбутньому.

  Читайте також: У росії на параді замість військових марширували лижники і медсестри

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!