В Україні останніми тижнями стабільне зростання захворюваності на COVID-19, – Кузін

 • Протягом останніх тижнів в Україні спостерігається стабільне зростання захворюваності на Covid-19. Про це під час брифінгу повідомив заступник міністра охорони здоровʼя – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає кореспондент УНН.

  “В останні тижні у нас є досить стабільне зростання захворюваності на Covid-19. Стабільне протягом минулих п’яти тижнів. Було певне затишшя на початку січня, але останні п’ять тижнів у нас щотижня додається в кількості офіційно підтверджених випадків Covid-19. Ми не досягли ще жовтневого піку, однак маємо близько 15 тисяч випадків (захворювання – ред.) за минулий тиждень”, – повідомив він.

  За словами Кузіна, кількість померлих від коронавірусу та госпіталізованих наразі становить до 100 осіб на тиждень. Він додав, що цей показник є вдвічі меншим, ніж восени. Водночас, зростання спостерігається.

  “Статистика залишається для нас сумною з невтішними прогнозами у тому, що понад 85% серед померлих – люди віком понад 60 років, які повинні бути не просто щеплені двома дозами, а повинні були отримати і першу “бустерну дозу”, – зауважив головний санітарний лікар.

  До теми: На Франківщині показник вакцинації від COVID-19 недостатній для формування колективного імунітету

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!