В Україні працюють над стабілізацією цін на яйця

 • В Україні напрацьовують спільні дії для забезпечення стабільності цін на курячі яйця.

  Міністерство аграрної політики та продовольства України уклало Меморандум з Асоціацією “Союз птахівників України”. Документ спрямований на стабілізацію ціни на курячі яйця та недопущення перевищення оптово-відпускних цін реалізації від рівня, за якими яйця постачаються до торговельних мереж, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Івано-Франківську ОДА.

  Виробники яєць у межах Меморандуму взяли на себе зобов’язання наситити внутрішній ринок яйцями, зокрема збільшити чисельність поголів’я курей-несучок та обсягів виробництва яєць.

  Мінагрополітики зі свого боку сприятиме, щоб виробники курячих яєць були забезпечені необхідними умовами та ресурсами для роботи, а також мали змогу залучити доступний кредитний ресурс для своєї виробничої діяльності. Крім того, Міністерство сприятиме стабільності внутрішніх цін на зернофуражні й олійні культури та продукти їх перероблення.

  Меморандум діятиме до 31 грудня цього року, може бути продовженим у разі необхідності та є відкритим до підписання виробниками харчових курячих яєць.

 • До теми: Жнива тривають: в Україні вже намолотили понад 26 мільйонів тонн зерна

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!