В Україні відбудеться проща приурочена коронації Зарваницької чудотворної ікони  Пресвятої Богородиці

 • Загальнонаціональна проща до Марійського духовного центру «Зарваниця», що на Тернопільщині, відбудеться 14-16 липня.

  Цьогоріч проща приурочена 150-річчю коронації Зарваницької чудотворної ікони  Пресвятої Богородиці, 150-літтю з дня народження Патріарха Йосифа Сліпого і молитві за мир та цілісність України.

  Щороку тисячі паломників відвідують Марійський духовний центр у Зарваниці. Але найчисельнішою є Всеукраїнська проща, яка цьогоріч є Загальнонаціональною,  як і минулого року.

  Традиційно з Тернополя до Зарваниці вирушить піша хода, чисельністю у понад тисячу осіб. Збір паломників відбудеться вранці у п’ятницю, 14 липня поблизу Катедрального собору. О 8.30 — колона прочан розпочне свою ходу, її супроводжуватиме колона міліції та медичних працівників. Усі паломники будуть забезпечені харчуванням та місцями для ночівлі (с.Струсів).

  В суботу, 15 липня на околиці м. Бучач відбудеться зустріч Блаженнішого Патріарха Сватославата кардинала Леонардо Сандрі, похід зі свічками до чудотворного місця.  У неділю — Архієрейська Божественна Літургія, освячення води та релігійної атрибутики, привітання владик.

  Загалом щороку з травня по жовтень Зарваницю відвідують близько 2 млн. прочан.

  Нагадаємо, VІ Фестиваль духовної марійської пісні у селі Маріямпіль Галицького району на Івано-Франківщині відбудеться 7 липня 2017 року. Це чудова нагода відвідати село, яке славиться своїм дендрологічним парком, Біблійним садом, старовинним приміщенням колишнього Монастиря капуцинів. Також тут знаходяться руїни замку Яблоновських. Окрема гордість і перлина села – ікона Матері Божої Маріямпільської у церкві Воздвиження Чесного Хреста.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!