В українських школах загальновійськову підготовку викладатимуть ветерани

 • Українські ветерани й ветеранки зможуть залучатися до початкової загальновійськової підготовки в системі загальної середньої освіти.

  Про це повідомила Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна за підсумками засідання Кабінету Міністрів України у п’ятницю, 16 грудня, повідомляє “Урядовий портал”.

  Відповідні зміни за поданням Мінветеранів Уряд вніс до “Порядку організації та здійснення загальновійськової підготовки громадян України до національного спротиву”.

  Документ розширив перелік педагогічних працівників, які залучаються до викладання дисципліни з початкової загальновійськової підготовки в українських закладах освіти. Серед них будуть й українські ветерани – учасники російської-української війни.

  “Ми хочемо, щоб наші Захисники і Захисниці, які є носіями національної ідентичності, мали змогу працювати у сфері військово-патріотичного виховання української молоді. До того ж залучення ветеранів до роботи з учнями – це також важлива складова їхньої інтеграції у цивільне життя, – наголосила Юлія Лапутіна. – Тому постанова забезпечить можливість імплементувати в українську систему освіти практичний досвід щодо захисту незалежності та територіальної цілісності України, якій набули Захисники і Захисниці України”.

 • Також читайте: В Івано-Франківську облаштували тимчасове житло переселенцям, які жили в школі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!