В Університеті третього віку іванофранківцям розповіли про правову грамотність

 • 15 лютого в Університеті третього віку літнім студентам лекцію з правової грамотності прочитав Михайло Романюк, юрист, адвокат, кандидат наук, партнер однієї з івано-франківських юридичних компаній, автор численних семінарів.

  Лектор розповів про актуальність проблеми захисту  прав у сучасних умовах, адже з нею стикається чи не кожен громадянин України. Причиною такого стану речей є, по-перше, об’єктивна складова –  нестабільна ситуація в державі та те, що не працює соціально зорієнтована політика; а по-друге, відсутність в українському суспільстві культури правової самоосвіти.

  DSC_7329

  На прикладі власних проведених юридичних справ Михайло Романюк розбив стереотипи та проілюстрував, що проста людина може пройти всі бюрократичні та судові кола і добитися справедливості навіть без особливих фінансових ресурсів і зв’язків.

  Також лектор розповів про алгоритм розгляду звернень громадян, дав практичні поради як грамотно скласти скаргу  і до кого звертатися у випадку необхідності безкоштовної правової  юридичної консультації.

  DSC_7331

  DSC_7333

  DSC_7335

  DSC_7336

  DSC_7337

  DSC_7338

  DSC_7339 DSC_7340

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!