Василь Віконський очолив поліцію у Хмельницьку

 • Управління правоохоронців Хмельницької області очолив представник Франківщини, колишній заступник начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області Василь Віконський.

  Представив нового очільника поліції Хмельниччини Василя Віконського Голова Національної поліції Сергій Князєв. На представлення завітав також уже екс-очільник подільських правоохоронців Микола Семенишин, який віднедавна очолює поліцію Донеччини, передає Depo.Хмельницький.

  36-річний полковник Василь Віконський, якого голова Нацполіції Сергій Князєв назвав “бойовим офіцером”, до цього був заступником начальника головного управління Нацполіції Івано-Франківської області.

  Новопризначений керівник, свого часу рухався посадами на Прикарпатті при Миколі Семенишину, який тоді очолював УМВС Івано-Франківської області.

  Василь Віконський пропрацював у силовому блоці 14 років: з 15 березня 2003 року був призначений працівником міліції роти особливого призначення “Беркут”. У спецпідрозділі “Беркут” працював на різних посадах – від старшого сержанта аж до капітана. З березня 2014 року став заступником командира роти у “Беркуті”.

  Згодом очолив роту міліції особливого призначення.

  31 грудня 2014 року Василь Віконський його обіймав посаду заступника начальника УМВС з громадської безпеки. З листопада 2015 року – заступник начальника поліції ГУ НП в Івано-Франківській області.

 • За інформацією Прикарпатських ЗМІ, під час переатестації, в процесі реформи міліції у поліцію, атестаційна комісія визнала, що Василь Віконський “підлягає звільненню” із правоохоронних органів за невідповідність займаній посаді.

  Однак, через суд він довів, що має право працювати в оновленій поліції. На початку листопада минулого року суд виніс постанову, у якій скасував рішення Центральної атестаційної комісії. Таким чином, залишивши Віконського на займаній посаді.

  Згодом неодноразово бував у відрядженнях у районі проведення АТО.

  Нагадаємо, пеоеперднього керівника облполіції Хмельниччини Миколу Семенишина перевели на посаду начальника поліції Донецької області.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!