Вчителями, у яких виявили підроблені COVID-сертифікати, займеться поліція – Марцінків

 • У деяких педагогів з Івано-Франківська виявили підроблені сертифікати вакцинації.

  Про це розповів міський голова Руслан Марцінків в прямому ефірі на “Західному полюсі”.

  “Є факти купівлі довідок, ми передали у поліцію. Поліклініки, які видали довідку, вже не існують, цих установ нема, а таких фактів багато. Також знайшли сайти, де продавали сертифікати, поліція веде розслідування. Навіть в освітніх закладах знайшли, але довідка не спасе від попадання в лікарню”, – говорить мер.

  Також Марцінків наголосив на тому, що помирають невакциновані люди.

  “Вчора було чотири летальні випадки, всі ті люди були не вакциновані, вакцина – це не панацея, але це є хоч якийсь захист від захворюваності”, – каже голова.

  Марцінків говорить про те, що розгорнули вже додаткові ліжка в Центральній міській клінічній лікарні, а при потребі відкриють гінекологічне відділення міського перинатального центру, а поки що ліжок достатньо, але кількість киснезалежних зростає.

 • “Попаде,  не дай Боже, Франківщина в “червону зону”, будуть працювати лиш ті, де 80% вакцинованих. Знаю, що 100% вакцинованих досягти не можливо, бо все одно один-двоє не вакцинуються. Але ті структури, які працюють із людьми: кафе, ресторани магазини, те саме школи та інші навчальні заклади, мають обов’язково вакцинуватись”, – наголосив мер.

  Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксували 15 125 випадків COVID-19, на Прикарпатті – 428

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!