Велика Британія запровадила санкції проти росіян, причетних до вивезення українських дітей

 • Примусово депортували понад 19 000 українських дітей.

  Міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі учора, 17 липня, оголосив про запровадження санкцій проти 14 росіян, 11 з них причетні до примусової депортації дітей із України. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу уряду Великої Британії.

  Серед тих, хто потрапив в санкційний список – уповноважена з прав дитини в Московській області Ксенія Мішонова та міністр освіти Росії Сергій Кравцов.

  “Ці особи відіграли підступну роль у російській програмі депортації, спрямованій на стирання української культурної та національної ідентичності. Понад 19 000 українських дітей були примусово депортовані російською владою до Росії або на тимчасово контрольовану РФ територію”, – йдеться у повідомленні.

  Зазначається, що багатьох депортованих дітей перемістили до мережі таборів перевиховання в незаконно анексованому Криму та на материковій частині Росії, де вони піддаються академічній, культурній, патріотичній та військовій освіті, орієнтованій на Росію.

  Також сьогодні під санкції потрапили російські пропагандисти, відповідальні за поширення пропаганди, спрямованої на розпалювання насильства й ненависті до України, зокрема Антон Красовський. Крім того, під обмеження потрапила міністр культури РФ Ольга Любімова.

 • “У його жахливій програмі примусової депортації дітей та сповненій ненависті пропаганді, яку поширюють його поплічники, ми бачимо справжній намір Путіна – стерти Україну з лиця землі”, – зазначається у повідомленні.

  До теми: Окупанти за три дні вивезли до Бердянська 300 людей, серед них – діти

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!