“Великодній пакунок захиснику”: учні Яблунського ліцею передали воїнам на Схід подарунки (ФОТО)

 • Учні Яблунського ліцею на Богородчанщині зібрали для військових, що захищають Україну в зоні ООС, великодні подарунки.

  Про це “Галицькому кореспондентові” розповіла президент ліцею, учениця 9-го класу Марія Смалюх.

  Великодні пакунки діти збирали у рамках Всеукраїнського волонтерського проєкту «Спільно сильно», мета якого зорганізувати учнів та педагогів проявити свої здібності, згенерувати ідеї та втілити їх на практиці.

  «На реалізацію проєкту було п’ять днів. Кожна школа, яка брала участь, вибирала собі напрямок, у якому працюватимуть. Багато хто допомагав старшим людям, садив квіти, чи ще щось робив. Ми у проєкт включили декілька акцій, об’єднаних темою допомоги нашим воїнам на Сході», – розповідає Марія Смалюх.

  Марія пояснює, що у команді розуміли, що людям потрібно допомагати, природу захищати теж потрібно, але питання війни зараз відходить на другий план, а так не має бути.

  Відтак, ліцеїсти вирішили реалізувати проєкт «Великодній пакунок захиснику України». Для цього 10 активних представників 7-9 класів організувалися у команду «Яблунька».

  Проєкт тривав п’ять днів. За цей час ліцеїсти спекли 28 пасок, наліпили близько 50 літрових відер вареників, пошили індивідуальні аптечки та наповнили їх медикаментами першої необхідності, а також доповнили пакунки яблуками.

  «Наша директор Ксенія Данилюк випікає також короваї і паски. Ми звернулися до неї з проханням допомогти випекти паски для захисників. Вона нам не змогла відмовити. Також ми провели майстерклас з випікання пасок та оздоблення їх квітами, – говорить дівчина. – Щоб заповнити аптечки, наші учні їздили по всьому району, зверталися до аптек по допомогу, до благодійників, зверталися до перехожих та місцевих підприємців».

  За допомогою волонтерів із Богородчан подарунки від ліцеїстів минулої неділі вже відправилися на Схід до військових-односельчан, котрі зараз захищають Україну.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!