Ветеринар з Тлумаччини, який підробляв документи про вакцинацію, відбувся умовним терміном

 • Упродовж 2021 року чоловік неодноразово вносив неправдиві відомості в списки мешканців сіл Живачів, Петрів, Ісаків.

  Тлумацький районний суд виніс вирок сільському ветеринару, який вчинив службове підроблення, тобто складання та внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, про це інформує “Галичина”.

  Обвинувачений у 2019 році був призначений на посаду завідувача Живачівською дільничною лікарнею ветеринарної медицини Тлумацької районної державної лікарні ветеринарної медицини.

  В судовому засіданні обвинувачений свою вину в інкримінованому йому кримінальному правопорушенні за ч. 1 ст. 366 КК України визнав повністю.

  Він пояснив, що протягом 2021 року він неодноразово вносив неправдиві відомості в списки мешканців сіл Живачів, Петрів, Ісаків Івано-Франківського району Івано-Франківської області щодо проведених ним щеплень, завищуючи кількість щеплених тварин, птиці та витрачених для цього доз вакцини. Потім складав з цього приводу відповідні акти, які підписував у старост цих сіл, в т.ч. декілька разів підписав відповідні акти за старост.

  Пізніше він надавав відповідні акти на підписання та проставляння печатки лікарю – епізоотологу Живачівської дільничної лікарні ветеринарної медицини Тлумацької районної державної лікарні ветеринарної медицини. Ствердив, що ні старости сіл, ні посадовці лікарні не знали про те, що він вніс неправдиві дані у списки та акти. В подальшому ці акти використовувались для обліку діяльності ветлікарні, подачі звітності та відображення відомостей щодо витрачання (списання) вакцини. 

  Суд визнав обвинуваченого винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України, та призначив йому покарання – 2 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях незалежно від форми власності строком на 1 рік. На підставі ст. 75 КК України звільнив його від відбування основного покарання у вигляді 2 років обмеження волі з випробуванням та встановленням іспитового строку тривалістю 1 рік.

  До теми: Коломиянку засудили на п’ять років за проросійську агітацію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!