“Вхопив за куртку і потягнув у клітку”: молода дівчина стверджує, що на Прикарпатті на неї напав ведмідь

 • В одному із відпочинкових комплексів, що на Верховинщині, дівчина постраждала через ведмедя. Проте власниця бази відпочинку стверджує, що звір не нападав на гостю.

  Про інцидент, який трапився у селі Голошино, потерпіла Катерина Брикун повідомила на своїй сторінці у соціальній мережі та попросила у небайдужих допомоги.

  Дівчина розповідає, що 30 листопада вона із друзями зупинились на базі “Християна” і ситуація з дикими тваринами там виявилася одночасно жорстокою і небезпечною.

  “По території вільно гуляли дикі лисиці, вони забігали в колибу на кухню, вистрибували на крісла, спокійно доїдаючи наші вечері з тарілок. Найпечальнішою атракцією був великий пригнічений ведмідь, який замість сопіти собі в барлозі, сидів у тісній, додатково не загородженій клітці, через прути якої він вільно просовував лапу. Жодних попереджувальних таблиць і нагляду не було. Поряд знаходився дитячий майданчик та вільний вхід від нього до клітки ведмедя”, – пише пані Катерина.

  Вона додає, що згодом наважилась підійти до клітки, щоб зняти відео і спробувати вирішити ситуацію, а звір напав на неї.

  “Ми підійшли приблизно на метр до клітки і у ведмедя стався різкий напад агресії. Він вхопив мене за куртку і потягнув у клітку, хапаючи за руку, голову та волосся”, – згадує Катерина.

  Врятували дівчину друзі. Тепер, за її словами, близько місяця їй доведеться лікуватись, і це не враховуючи реабілітації.

  “Власники бази мені не писали і не подзвонили, не реагують на жодні запити. Єдина жінка, яка була на місці, не змогла нам показати жодних документів на ведмедя… У цій всій ситуації у мене декілька цілей:
  відновитися і реабілітуватися, врятувати звірів і змусити власників бази відповідати за ситуацію”, – закінчує пані Катерина.

  Реквізити, щоб допомогти Катерині вилікуватись: 4149439001845878 (Бридун Катерина Ярославівна)

  Журналісти “Галицького кореспондента” зателефонували у “Християну” та поцікавились їхньою думкою щодо цієї ситуації. Андміністраторка закладу розповіла, що ведмідь був закритий, а дівчина пішла сама до нього.

  “Є клітка і огорожа, вона собі зайшла в огорожу і, напевне, пішла фотографуватись. Він звідти не міг вийти”, – зазначає працівниця закладу та стверджує, що на території бази відпочинку є камери спостереження, тому все можна перевірити.

  Також вона додає, що ведмідь здоровий і дівчині мають зробити довідку про це. За детальнішою інформацією жінка порадила звернутися до власниці “Християни”.

  Власниця пані Світлана, у свою чергу, заявила, що нічого не сталося, ведмідь на дівчину не нападав, а був закритий у клітці. Після цього зв’язок обірвався і завершити розмову із власницею не вдалось.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!