Від дитячих меблів до форми для ЗСУ: як київське підприємство переїхало на Прикарпаття й налагодило виробництво

 • Київське підприємство з виготовлення дитячих меблів переїхало у Долину.

  Тут компанія розширила виробництво — працівники почали шити військову форму, а також взяли на роботу місцевих жителів і вимушених переселенців, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  До 24 лютого компанія виготовляла в Києві меблі для дітей та спортивне обладнання. З кінця березня вона працює в Долині. Керівниця цеху Марина Килимник розповідає, свою роботу у столиці припинили у перший день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну, адже продовжувати виробництво там не було як.

  “Склад у нас розташований у Коцюбинському — біля Ірпеня. Коли там вибухали ракети, обстріли над нами, то було неможливо працювати. Директор шукав людей, контакти, як можна перевезти це все, чи є можливість. Коли з‘ясувалося, що можна, то ми погодилися і так переїхали”, — каже Марина Килимник.

  У Долині працівники підприємства намагаються зберегти основну спеціалізацію, а також налагодили ще одне виробництво — пошиття форми для українських солдатів. Поки Марина виготовляє крісло-мішок, за сусіднім столом її колега завершує пошиття військової куртки.

  У Долину переїхали четверо працівників підприємства, ще п’ятьох — місцевих жителів та вимушених переселенців — влаштували на роботу вже тут, каже Марина Килимник.

 • Власник підприємства Богдан Думенко каже, що на Івано-Франківщину вирішив переїхати одразу, адже тут проживають його родичі. Окрім військових форм, на підприємстві планують шити спальні мішки й плитоноски. Усе, що виготовляють для українських солдатів, продають за собівартістю.

  Читайте також: “Роблю внесок у перемогу”: художник з Франківська розпродує картини, аби допомогти ЗСУ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!