Від сказу на Прикарпатті щепили понад 100 тисяч тварин

  • Фахівці Івано-Франківської обласної державної лікарні ветеринарної медицини забезпечують проведення профілактичних щеплень тварин відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб та за зверненнями власників тварин.

    За 6 місяців 2023 року фахівці щепили проти сказу 61315 собак та 38245 котів. Крім того, в неблагополучних пунктах під час проведення заходів з оздоровлення здійснено щеплення сприйнятливих тварин, а саме: 333 гол. ВРХ, 140 гол. ДРХ, 32 гол. коней та 7 гол. свиней.

    «Кожен власник хоче, щоб його тварина була здорова, раділа життю та тішила господаря. Однак тварини не мають вродженого імунітету до багатьох захворювань. Захистити вихованця від таких небезпечних хвороб як сказ, вірусний ентерит, чума, гепатит у собак, панлейкопенія, каліцивіроз, герпевірусна інфекція котів може тільки вакцинація. Найкраще розпочинати вакцинацію тварин з 3-місячного віку. Перше щеплення проводять лише здоровим тваринам після проведеної дегельмінтизації. Ревакцинацію, згідно з рекомендаціями виробників вакцин, проводять через 2-4 тижні. Повторну ревакцинацію собакам та котам в Україні необхідно проводити щорічно протягом всього життя», – повідомили в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

    До теми: Вперше в поліклініці: у Франківську відкрили кабінет з комп’ютерним томографом

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!