Відлучити від гаджетів: у Стрільчі, що на Городенківщині, діти плетуть неймовірні гердани

 • Про здобутки своїх учнів «Галицькому кореспонденту» розповіла керівник гуртка бісероплетіння, який належить до городенківського Центру дитячої та юнацької творчості, Оксана Григолінська.

  Гурток існує вже 10 років. Спершу діти займалися вишивкою, вишивали великодні рушнички на кошик, серветки. Відтак виявили бажання зайнятися бісероплетінням.

  Дворазова переможниця всеукраїнських конкурсів Надія Дудла разом зі своїм керівником Оксаною Григолінською

  «У нас є дві групи – старша (8-9 клас) і молодша (5-6 клас). Менші працюють над простішими прикрасами: браслетами, квітами, тоді як старшокласники чаклують над створенням оригінальних герданів і силянок. Але є і винятки. До прикладу, п’ятикласниця Марія Суботнік, талановита й наполеглива дівчинка, попри свій юний вік не відстає від старших – пробує свої сили у плетінні герданів. Керівник Центру Оксана Мельниченко закупила нам кілька станків, до купівлі долучилися і батьки дітей. Адже щоб сплести красиву прикрасу потрібен станок, без нього ніяк», – розповідає Оксана Григолінська.

  Переможниця всеукраїнського конкурсу Адріана Фернюк

  Діти проявляють неабияку фантазію – у прикрасах присутня як патріотична тематика, так і квіткові орнаменти. Також пані Оксана зі своїми учнями часто беруть участь у різноманітних творчих конкурсах. Є перемоги як на обласному рівні, так і на всеукраїнському. А це для дітей добрий стимул і заохочення.

                                                                                                Юлія МАРЦІНІВ

 • Також читайте, що в Івано-Франківську стартував вікенд для дітей загиблих героїв України

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!