Відпустка закордоном: де найчастіше відпочивають прикарпатці

 • Сезон літніх відпусток у розпалі: хтось вже повернувся з теплих країв, а хтось ще планує поїздку.

  Прикарпатка Мар’яна Бойчук разом з чоловіком в кінці травня відпочивали у Туреччині.

  «Відпочинок на двох людей нам коштував  близько 16 тисяч гривень на 6 ночей. На той час ПЛР-тестів ми не робили, адже Туреччина з 15 травня дозволила їхати без них, хоча тепер знову ввели», – розповідає жінка.

  За її словами, у літаку та магазинах дотримувалися маскового режиму.

  Пересуватися по місту та на готельній території можна без маски.

  Пляжі відкриті та й пускали майже всюди, крім території, яка не працювала, як аквапарк.

  «Щодо їжі, то тут все просто. У зв’язку з пандемією, самому не можна було брати собі страви. Їх нам подавали працівники кухні та офіціанти», – розповідає жінка.

  Мар’яна зауважує, що весь персонал дотримується маскового режиму. Також у готелях велику увагу приділяють дезінфекції – антисептики на кожному кроці, постійні провітрювання приміщень та миття поверхонь.

 • Зауважимо, що найпопулярнішими напрямками для туристів з Прикарпаття, як і минулого року, залишаються Єгипет, Туреччина, Болгарія.

  «Більшість прикарпатців відвідують Туреччину, Болгарію та Єгипет – це найпопулярніші напрямки. Варто сказати, що порівняно з минулим роком у нас є прогрес щодо відпочинку закордоном. Наприклад, на сьогоднішній день всі рейси заповнені на найближчі дати», – пояснює адміністратор турагенції «Море турів» Зоряна Недільська.

  ПЛР-тести для виїзду потрібно здавати у всі країни, крім Албанії та Чорногорії. А ще негативний результат має бути зроблений не більше, ніж 72 годин до вильоту.

  При поверненні в Україну турист повинен здати ПЛР-тест, або ж зареєструвати у додатку “Вдома” та 14 днів перебувати на самоізоляції.

  До теми:  Мальовничі місця Івано-Франківщини – де відпочити влітку

  Юлія ВАРЧУК

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!