Вісім звернень: в Івано-Франківську почалось засідання сесії обласної ради

 • Сьогодні, 23 квітня, в Івано-Франківську розпочалось засідання шостої сесії Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

  На початку сесії голови обласної ради та ОДА вручили декілька нагород посадовцям. Крім того, ректор ПНУ Ігор Цепенда вручив голові облради Олександру Сичу диплом доктора політичних наук.

  У порядку денному сьогоднішньої сесії – 46 питань, серед яких – аж вісім звернень до центральної влади.

  Вони стосуються внесення змін до Порядку відбору проєктів робіт з реставрації, консервації, ремонту на пам’ятках культурної спадщини, які будуть реалізовані в рамках програми “Велике будівництво”, необґрунтованого зменшення розміру освітньої субвенції на оплату праці педагогічних працівників, звільнення з російської в’язниці політичного в’язня Олега Приходька, заборони діяльності антиукраїнських політичних партій “Опозиційна платформа – За життя” та “Партія Шарія”.

  Також депутати голосуватимуть за звернення з приводу зволікання з розслідуванням та притягненням до відповідальності осіб, винних у зриві спецоперації з затриманням “вагнерівців”, врегулювання на законодавчому рівні питань захисту прав дітей та функціонування закладів інституційного догляду та виховання дітей, прийняття у другому читанні проєкту Закону України “Про управління відходами”, а також – передачі шкільних автобусів у комунальну власність територіальних громад.

  Читайте також: “На 87 окрузі були не вибори, а брудне призначення переможця”, – Івано-Франківська обласна рада

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!