Влаштував вечірку на роботі: прокурор Тернопільщини, який попрацював три дні, звільнився

 • Прокурор Тернопільської області Петришин звільнився після появи в інтернеті інформації про те, що він влаштовував вечірку на робочому місці та ображав колег.

  В Офісі Генпрокурора сказали, що прокурор звільнився «за власним бажанням», пише Громадське.

  А на запитання, чи пов’язане звільнення з вечіркою, яку він влаштував на робочому місці після призначення, відповіли, що це краще запитати у нього самого.

  Ми зв’язалися із Петришиним і уточнили, з чим же пов’язане таке рішення. Він зазначив, що найближчими днями надасть розширений коментар, а поки не хоче відповідати“, – йдеться у повідомленні.

  15 вересня 2020 року Микола Петришин став новим прокурором Тернопільської області. Одразу ж після призначення він влаштував вечірку з алкоголем на своєму робочому місці та ображав колег.

  За словами засновника організації StateWatch Олександра Лєменова, коли Петришин випив, то почав вимагати вірності від підлеглих та орієнтуватися на його особисті вказівки, а не на закон.

  Сам прокурор сказав, що ніякого пияцтва не було. 16 вересня засідання дисциплінарної комісії Генпрокуратури вирішило звільнити Петришина.

  Він сказав, що в нього в кабінеті була комісія з Офісу генпрокурора, яка не зафіксувала «фактів розпиття алкоголю».

 • Представляючи Миколу Петришина колективу заступник генпрокурора Ігор Мустеца сказав, що він пройшов атестацію. Коли Петришин працював військовим прокурором Центрального гарнізону, у його декларації було вказано, що спільно із дружиною він має збереження на суму 300 тисяч гривень, будинок на 194 квадратних метрів, автомобілі Toyota Camry та Mazda CX-7, офіс та земельну ділянку.

  У декларації за 2019 рік додалася ще одна земельна ділянка площею 2500 квадратних метрів, та дві автівки — Audi A3 та Audi A5, їх вартість 390 тисяч гривень та 524 тисячі відповідно.

  Остання автівка оформлена на дружину Петришина Ганну, яка працює помічницею народного депутата від “Слуги народу” Оксани Гринчук.

  До теми: Суд зобов’язав Івано-Франківську єпархію РПЦ звільнити приміщення на Чорновола

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!