Власники “Дністра” обіцяють розісклити колонаду

 • Власники готелю “Дністер” обіцяють зняти склопакети з колонади.

  Про це йдеться в офіційному зверненні, яке опублікувала одна із власників готелю – дружина Мирослава Бойко, Надія Лєвшакова.

  Власники пообіцяли демонтувати склопакети на колонаді й звільнити доступ до підколонного простору.

  Нагадаємо, на початку березня в Івано-Франківську розгорівся скандал довкола будівельних робіт, які ведуться на історичній пам’ятці у центрі міста – в колишньому готелі «Дністер». За п’ять років над спорудою виросли два додаткові поверхи та вежа з годинником. Зараз взялися до бічних колонад – спроба засклити громадський простір та облаштувати приватну парковку біля будівлі викликала чергову хвилю обурення містян.

  Згодом стало відомо, власник будівлі вже засклив міжколонний простір зі сторони вулиці Шевченка і таким чином тепер там немає вільного проходу, а також облаштував приватну паркову біля готелю.

  6 квітня, громадський активіст Ростислав Шпук оприлюднив світлини засклених колонад.

  Активісти зазначають, що такі дії є неприпустимими, адже колони є не тільки унікальними у плані архітектурних рішень, але й несуть на собі частину будинкової конструкції. Відтак, якось змінювати їх не можна.

 • Франківці провели дві акції на захист історичної колонади “Дністра” та висунули свої вимоги до реставраторів та влади міста і області.

  До теми:  «Дністер» наступає

  “Місто має одну велику ганьбу”, – Андрій Єфіменко про ситуацію з готелем “Дністер”

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!