Влогер розповів, як у Франківську його ігнорували через російську мову

 • Столичний влогер Іван Проценко розповів у відео на своєму Youtube-каналі, як жителі Івано-Франківська реагують на російську мову.

  Чоловік, що здебільшого знімає відео саме на політичні теми, проводив в Івано-Франківську опитування, питався як місцеві ставляться до Степана Бандери, кому планують віддати свій голос на виборах та як оцінюють правління чинного президента.

  За словами влогера, він розмовляв із франківцями російською і ті його просто ігнорували. Схожого, зауважив автор, він не зустрічав у Львові.

  “Я почав знімати опитування російською мовою і зіткнувся із повним ігнором. Не було жодної агресії, ніхто не казав, що я “російський засланець”, абсолютно – зі мною просто ніхто не розмовляв і все. Я зрозумів, що потрібно спробувати звертатися українською і тоді люди почали мені відповідати”, – розповідає влогер.

  Втім, він позицію людей підтримав.

  “За це я хочу окремо подякувати жителям Івано-Франківська, за таку чітку і стійку позицію стосовно мови. Таким чином вони змусили мене перейти на українську мову, хотілось би, щоб так вели себе люди і в інших містах України”, – зауважив чоловік.

  Нагадаємо, “1500 спартанців – це саме той фільм, який я шукав”: франківський блогер зняв ролик про хабарництво на дорогах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!