Внучка поїхала, а бабуся залишилася: у Франківську водій зачинив двері перед пасажиркою

 • Жителька Івано-Франківська скаржиться на водія громадського транспорту, який зачинив перед нею двері та почав їхати. При цьому у салоні автобуса вже була її семирічна онучка.

  Водій, за словами пасажирки Валентини Коломієць, перед нею не вибачився та звинуватив її у безвідповідальності. Жінка розповідає, що в автобус зайшла онучка, а вона не встигла — водій комунального автобуса № 41 зачинив перед нею двері та почав їхати, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Суспільне Карпати”.

  “Вже підходили до зупинки і побачили, що нас обганяє автобус № 41. Я кажу до внучки: “Давай підбіжимо трошечки, щоб не потрапити під дощ, і під’їдемо”. Внучка моя ніколи в автобусах не їздила, це був перший раз, — каже Валентина Коломієць. — Ми підбігли до зупинки. З передніх дверей вийшли два чоловіки, стояв молодий мужчина і чекав, поки його жінка, яка вже вийшла з магазину, теж підійде, щоб сісти. А ми біля задніх дверей стояли. Внучку я відпустила, кажу їй: “Заскакуй”. Вона заскочила. І тільки я хотіла підняти ногу, як переді мною зачиняються двері”.

  Чоловік, який теж не встиг зайти в салон, почав стукати по автобусі, розповідає Валентина Коломієць. Лише тоді водій відреагував та зупинився. Опісля вона поскаржилася на водія у соціальній мережі Facebook та опублікувала його фото.

  Директор КП “Електроавтотранс” Віталій Голутяк відмовився прокоментувати цю ситуацію.

  Начальник управління транспорту і зв’язку Андрій Гіглюк розповідає, що офіційних скарг від жінки не надходило. Об’єктивно встановити всі обставини події теж не вдасться, адже відео з камер, які встановлені в автобусі, зберігається два дні, а жінка про подію розповіла на третій.

 • нагадаємо, У Франківську хочуть купити сім нових автобусів за 31 мільйон гривень

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!