Володимир Зеленський з самого ранку здав кров на аналізи (ВІДЕО)

 • Сьогодні, 5 квітня, кандидат в президенти Володимир Зеленський пішов здавати аналізи. Разом із ним до лікарні прийшли десятки журналістів.

  “Я здав кров. Через три дні ми отримаємо на електронну пошту результати. Всім їх покажемо”, – сказав Зеленський.

  Також він пояснив, чому не можна було здати аналізи на стадіоні “Олампійський”. Мовляв, там немає лабораторії. На питання журналістів, чи будуть ще умови для проведення дебатів, Зеленський сказав  дивитись його офіційні звернення, там буде вся інформація.

  Нагадаємо, вчора Володимир Зеленський викликав на дебати Петра Порошенка. «Звертаюсь до Петра Порошенка, ви кличете мене на дебати, мріяли, що я втечу, відморожуся, — ні. Я — це не ви у 2014 році», — сказав Зеленський. Також він поставив умови Порошенку: здати кров на аналізи.

 • Згодом Петро Порошенко прийняв виклик Зеленського: «Правила дебатів прописані в законі про вибори Президента, почитайте будь ласка. Вони можуть відбуватися на базі Суспільного телебачення з трансляцією по всіх телеканалах для десятків мільйонів людей. Такі вже усталені правила, – відповів президент України Петро Порошенко на виклик провести дебати на стадіоні Олімпійський. – Але стадіон, так стадіон. Я чекаю на Вас, Володимире Олександровичу».

  До слова: Кандидат в президенти Володимир Зеленський хоче, щоб Юлія Тимошенко також долучилась до дебатів на стадіоні “Олімпійський”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!