“Вона лишила мене”: у Франківську дитина розклеїла оголошення для пошуку мами

Сьогодні, 21 серпня, мешканка Івано-Франківська виявила на стовпі незвичне оголошення. Написано воно було від руки, на ксерокопії паспорта, й містило наступний текст:

“Допоможіть знайти маму. Вона лишила мене, п’ятьох братів і одну сестричку, батькові тяжко. Хто знайде винагорода 200 гривень”, – йшлося в зверненні.

Після цього, додавався ще контактний телефон та слова “я вас дуже прошу”. Щоб перевірити правдивість оголошення, франківка звернулася за допомогою до користувачів соціальної мережі. На її пост відгукнулися зі сторінки ювенальної превенції Прикарпаття. Вони розповіли, що їхнім працівникам відома ситуація у зазначеній сім’ї, яка проживає на території Ямницької ОТГ:

“Жінка позбавлена батьківських прав щодо шести дітей, окрім наймолодшої однорічної. Матір веде асоціальний спосіб життя, зловживає алкогольними напоями. Неодноразово притягувалася до адміністративної та кримінальної відповідальності за ухилення від виконання обов’язків щодо виховання дітей. Працівники ювенальної превенції систематично перевіряють умови проживання та виховання неповнолітніх. Остання перевірка проведена наприкінці липня”, – прокоментували правоохоронці.

Представники ювенальної превенції також додали, що після позбавлення батьківських прав матері вихованням дітей займається батько та зазначили, що сьогодні з ним провели бесіду, під час якої він повідомив, що отримав соціальну допомогу на утримання дітей та придбав необхідні дітям речі та продукти харчування.

Натомість, люди, які також дізналися про цю ситуацію із соціальної мережі, налаштовані все одно навідатися до цієї сім’ї і запропонувати свою допомогу.

До теми: на Косівщині матір притягнули до адміністративної відповідальності через неналежний догляд за дитиною.

Фото від Christina Pelekhata.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!