«Воїн року»: у Франківську нагородили кращих спортсменів-єдиноборців

 • Сьогодні, 12 грудня, в Івано-Франківську відбулась сьома щорічна церемонія нагородження найкращих єдиноборців Прикарпаття за підсумками 2018 року.

  Під час церемонії нагородили понад 100 спортсменів серед дітей, молодших юнаків, юнаків, кадетів, юніорів, молоді та дорослих. Окрім того, відзнаку отримали Чемпіони світу та Європи в новій номінації «Best of the Best», найкращий тренер, меценати та “Воїн року-2018”.

  Так, нагороди «Воїн року» отримали Андрій Джелеп, Павло Панфілов, Діана Белей, Олександр Чернецький, Прокіп Павлюк, Богдан Янішевський, Ігор Сацків, Євген Гайдарук, Назар Тарасевич, Юрій Шторгин, Валентин Слюсар, Олена Сайко, Данило Табунщик, Петро Дмитрів, Софія Кіцул, Богдан Кореняк, Іван Вульчин, Максим Фербей та Оленксандр Фокшек.

  Секретар міської ради Оксана Савчук наголосила, що завдання міста – популяризувати спорт. Також вона побажала і спортсменам, і їхнім тренерам розвиватися.

  “Хочу всіх привітати. Ті, хто прийшов сьогодні у цей зал вже є воїнами, бо ви сильні. Успіху вам і успіху Івано-Франківську”, – наголосила Савчук.

 • Директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко зазначив, що у Франківську розвивається близько 60 видів спорту. І до речі, 24 з них – єдиноборства.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!