• Вийшов серіал “Одна родина․ Весілля” про об’єднання українців: чому він обурив глядачів

 • Серіал позиціонується телеканалом як “комедійний”, утім глядачі вважають інакше.

  Укінці жовтня відбулася прем’єра нового чотирисерійного проєкту “Одна родина. Весілля”.

  Головна тема залишається незрозумілою: це все-таки об’єднання, чи поділ українців в умовах війни з Росією, передає “24 Канал”.

  Українці не погоджуються з жанром стрічки, вважаючи, що це – трагедія, а дехто обурений іншими деталями серіалу.

  Українців обурили деталі серіалу

  Чимало глядачів звернули свою увагу на деякі суперечливі моменти у стрічці, а саме: убозтво, ностальгія за СРСР, імітація розмови з президентом України та зображення українців з Заходу.

  Люди обурені тим, як творці серіалу стереотипно дивляться на жителів із західних областей. Зокрема, гості з Тернополя приїжджають відразу у вишиванках, коли події серіалу відбуваються в лютому. Чоловіки стандартно напиваються на рибалці та говорять один одному “ти мене поважаєш?”.

  Не оминули в серіалі і президента Володимира Зеленського, якого зобразили незадовго до повномасштабного вторгнення, коли він особисто зателефонував героям і похвалив їх за об’єднання сімей. Та, навіть, пообіцяв приїхати на весілля в Луганську область 23 лютого.

  “Ви – кандидати в мери з неокупованої та нещодавно звільненої частини міста. Ваші діти одружилися, це важливий крок до примирення. Хороший приклад для всієї країни”, – каже Зеленський в імітованій розмові.

  Багато глядачів зазначили, що жоден із персонажів не схожий на реальну людину, щоб викликати симпатію або бодай щиру неприязнь. Вони розмовляють так, ніби розказують гумореску.

  – Паша, що ти мовчиш? Тут така зрада!
  – Як твій синок захомутав мою доньку?
  – Тут ще потрібно розібратися, хто кого захомутав!

 • Герої серіалу цитують старі фільми: “А вас я попрошу остаться” із “Сімнадцяти миттєвостей весни”, а також згадується “Бадабум” із “П’ятого елементу”.

  Глядачі назвали “Одну родину” драмою

  Творці серіалу усіляко намагались створити комедійну стрічку, але українці не погоджуються з таким визначенням. У ютубі “Одна родина. Весілля” підписаний як “український комедійний серіал”. І відеоанонс, що крутив канал напередодні прем’єри, також має комедійний епізод. Заставка серіалу також яскрава, з сердечками та квітами. Але у серіалі є чимало суперечливих моментів, тому це радше трагедія з елементами сатири. Але важливо сказати, що творці попереджали, що “є смішні моменти, є гіркі, як у житті”. Утім, глядачі явно очікували іншого. Ось, як вони відгукуються:

  • “Спостерігаючи за сюжетом фільму, розумієш, що комедійний жанр картини – це насправді трагедія нашого суспільства… Якщо культура, як фундамент, не закладена змалечку в особистість, будемо мати те, що маємо…”
  • “Це не комедія. Фільм про наші реалії, про звичайні сім’ї, без прикрас. Актори грають – просто клас. Молодці!”
  • “І цікаво, і смішно, і сумно – налаштовувалася на комедію і не думала, що в кінці доведеться ще раз пережити той страх і жах 24 лютого… Яскраво перевтілювалася з відразливо-смішної торгашки у зворушливу матір героїня Лариси Трояновської, акторський склад вдало підібраний. Цікаво було б подивитися продовження.”

  Сюжет серіалу “Одна родина. Весілля”

  Дія серіалу розгортається у вигаданому деокупованому містечку Бронзове Луганської області, прототипом якого стало реальне Золоте.

  У 2019 році там проходила лінія розмежування військ, а пізніше місто звільнили від окупантів повністю. А далі, усе за класикою Ромео та Джульєти: колишні друзі, а тепер закляті вороги Павло Доценко і Гриша Куліков стають головними претендентами на посаду мера, але їхні погляди на майбутнє міста принципово відрізняються. Але їхню суперечку перериває кохання між дітьми ворогуючих сімей. Серіал закінчується весіллям напередодні повномасштабної війни – 23 лютого 2022 року.

  Багато глядачів оцінили серіал

  Попри критику з різних причин, є також глядачі, яким дуже сподобався серіал. Ось, що вони пишуть:

  • “Розсмішили мене від душі”
  • “Потрібний фільм. А чому і ні?! Хіба дивитись тільки трагічні, документальні, з кров’ю і болем? Нашим людям потрібно мати здорову психіку, спати по ночам, а молоді – будувати сім’ї. Навіть на війні одружуються. Ми завжди будемо вдячні всім нашим захисникам, полеглим – вічна наша шана, пам’ять і вдячність, що ми маємо життя і продовжується життя наших дітей, онуків. Слава Україні!”
  • “Приємно дивитися українське. Чи то комедія, трагедія, чи драма. Дякую!”

  До теми: Стало відомо, скільки мільйонів злотих українська “Мавка” зібрала у Польщі


  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!

  НАШІ КОЛУМНІСТИ ТА БЛОГЕРИ

  Рязанцева ЯнаРязанцева Яна

  Хто такий Добрий Шубін?

  Лісовики, домовики, мавки й інші міфічні створіння здавна займали значну ланку у віруваннях людей. Шахтарська міфологія, присутня східному регіону, теж містить такого персонажа. За легендою, Шубін — це дух підземних глибин, який блукає численними шахтними виробками Донбасу. Виглядає як невеличкий на зріст чоловік з довгою бородою, яскравими очима й ліхтарем в руках. Він попереджає гірників

  Деркачова ОльгаДеркачова Ольга

  Інше Різдво

                  У мене в дитинстві не було традиційного Різдва. Отого такого, про яке потім розповідають своїм дітям чи друзям. Не було великої родини за столом, дванадцяти страв, гучної коляди, не було чекання першої зірки на нічному зимовому небі, як і звістки, що маленький Христос вже народився. Але була тиша, в якій потім, вже трішки дорослішою,

  Магда ЄвгенМагда Євген

  Пропорція для Путіна

  Останні тижні переконливо продемонстрували, що Путін не лише погано знає історію, але і як менеджер дуже слабенький. Він намагається застосувати методи неефективного впливу, брати кількістю, а не якістю там, де потрібно діяти раціонально та точно. Міф про «велич Росії» руйнується не лише діями ЗСУ, але і протестами мобілізованих росіян. Варто нагадати, що на старті широкомасштабного

  Волошин ТарасВолошин Тарас

  Вакцинація і Конституція

  Україна стрімко летить вперед, точніше, у прірву – за темпами поширення коронавірусу. Лікарні переповнені, щодня страшною смертю вмирають сотні людей. І при цьому все ще є достатньо особин, які протестують проти вакцинації від COVID-19. Буду називати їх саме так, адже всі інші слова, що спадають на думку, у друк не пропустять. Що особисто мене обурює