Використання крилатих ракет російського флоту ускладнюється проблемами логістики, – британська розвідка

 • Чорноморський флот Росії, ймовірно, розглядатиме Новоросійськ як найкраще альтернативне місце для перезаряджання своїх ракет.

  Російські морські крилаті ракети стикаються з проблемами матеріально-технічного забезпечення, що впливає на їхню оперативну ефективність.

  Це пов’язано з тим, що Севастополь все частіше опиняється під загрозою українських ударів, йдеться у новому звіті Міноборони Великої Британії, інформує УНН.

  У звіті вказується, що традиційно ЧФ перезаряджає свої крилаті ракети в Севастополі в Криму. Цей об’єкт все більше опиняється під загрозою українських ударів, Росія, швидше за все, розглядатиме новоросійськ найкращим альтернативним місцем.

  “Здатність ЧФ використовувати свою базу в новоросійську для перезарядження кораблів крилатими ракетами стане важливим фактором оперативної ефективності флоту. Однак переміщення та перезавантаження ракет вимагатиме нових процесів доставки, зберігання, обробки та завантаження”, – зазначають у Британській розвідці.

  13 листопада 2023 року українські військові заявили, що Росія призупинила стрільби морськими крилатими ракетами через “логістичні проблеми” в новоросійську.

  “Росія, ймовірно, прагнутиме прискорити подолання таких проблем, щоб морські крилаті ракети були включені в будь-яку зимову кампанію ударів по Україні”, – додали у розвідці.

  Нагадаємо, використання крилатих ракет російського флоту ускладнюється проблемами логістики, – британська розвідка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!