В суді прокурор довів, що у листопаді 2018 року чоловік разом із неповнолітнім заволоділи автомобілем жителя Коломийського району. У стані алкогольного сп’яніння вони посеред ночі проникли до приватного господарства, а звідти виїхали на автомобілі «Опель Астра» та на ранок спалили його.
Вироком суду чоловіку призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років, а його спільнику – 5 років позбавлення волі та на підставі ст.75 КК України звільнено від призначеного покарання з випробуванням із іспитовим строком тривалістю 3 роки.
До теми: У Калуші двоє чоловіків викрали запчастини до автомобіля
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/12/tretyak-poperediv-de-u-rivnomu-horit-avto_20221030_8293.jpeg)