12 вересня Городенківський районний суд задовільнив клопотання щодо обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
За даними слідства, 9 вересня на тимчасове проживання до свого господарства, що в с. Росохач Городенківської територіальної громади, місцевий житель прийняв чоловіка із м. Кривий Ріг. Однак через два дні, коли господаря не було вдома, гість з метою особистого збагачення відшукав у будинку сейф та, зламавши замок, викрав 1200 доларів США.
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2022/09/image_20220913181208_1-900x494.jpeg)