40 учням планують давати стипендії від Івано-Франківської міськради (список)

  • Сьогодні, 10 грудня, в Івано-Франківську визначили, хто отримає стипендії міської ради у 2021 році.

    Гроші від міськради планують давати 40 учнів. Список запропонують затвердити депутатам на черговому засіданні сесії. Про це повідомили на сторінці установи у соціальній мережі.

    Так, колегія департаменту освіти та науки міської ради вирішила, що стипендіатами можуть стати:

    1. Кравчук Тетяна Володимирівна УГ № 1, 7(11) клас;
    2. Зікратий Денис Сергійович УГ № 1, 7(11)клас; 
    3. Возняк Мирослав Назарович ПМЛ, 10 клас; 
    4. Палійчук Віталій Миколайович ПМЛ, 10 клас; 
    5. Гуменюк Михайло Богданович Ліцей №1, 11 клас; 
    6. Гуменюк Михайло Володимирович Ліцей №1, 11 клас; 
    7. Стружанська Таїсія Тарасівна Ліцей №3, 10 клас; 
    8. Струк Анастасія Ростиславівна Ліцей №5, 10 клас; 
    9. Зазубик Діана Віталіївна Ліцей №5, 9 клас; 
    10. Денисюк Діана Олегівна Ліцей №11, 10 клас;
    11. Лазорик Ростислав Олегович Ліцей №11, 10 клас; 
    12. Чеверда Володимир Євгенович Ліцей №12 ім. І.Франка, 10 клас;
    13. Скочинська Богдана Романівна Ліцей №16, 9 клас;
    14. Білан Ольга Михайлівна Ліцей № 16, 9 клас; 
    15. Зозуляк Анна Володимирівна Ліцей №18, 9 клас; 
    16. Савчин Віталій Володимирівна Ліцей №25, 11 клас; 
    17. Тисячний Владислав Васильович ФТЛ, ІІ курс;
    18. Гавриш Ольга Іванівна Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат, 11 клас;
    19. Григораш Максим Богданович УГ №1; 
    20. Овод Ярема Андрійович Ліцей №13, 9 клас;
    21. Дзундза Вікторія Ігорівна Ліцей №19;
    22. Гушпіт Лук’ян Ярославович Католицький ліцей святого Василія Великого, 6 клас; 
    23. Атаманюк Владислав Юрійович Ліцей №22, 10 клас; 
    24. Недоступ Романа Володимировича Івано-Франківський коледж фізичного виховання ІІ курс; 
    25. Арутюнян Анаіт Геворгівна СДЮСШОР №1;
    26. Мурафа Анастасія Ігорівна ДЮСШ №2, 7 клас;
    27. Куриляк Максим Володимирович ДЮСШ №3, 2004 року народження;
    28. Мельничук Анастасія Євгенівна Міський центр дитячої та юнацької творчості; 
    29. Панашенко Вікторія Вікторівна ЦПВ ім. С.Бандери, 11 клас; 
    30. Стефанів Василь Володимирович Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання, 10 клас;
    31. Шаптало Олександр Сергійович Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання ;
    32. Гриценко (Масник) Нікіта Андрійович ДМШ №2 ім. В.Барвінського;
    33. Свіщов Захар Андрійович ДМШ № 3 ім. А. Кос- Анатольського; 
    34. Федоренко Анна Олегівна МДЕС, Ліцей №5, 10 клас; 
    35. Подубинський Юліан Юрійович Ліцей №1, 10 клас; 
    36. Славенюк Софія-Романія Петрівна Ліцей №20, 10 клас;
    37. Аннюк Василина Русланівна МАН, НРЦ, 12 клас;
    38. Цвяшок Леся Андріївна Центрі професійно-технічної освіти №1;
    39. Тумир Юрій Михайлович Центр освітніх інновацій;
    40. Черненко Вікторія Віталіївна ВХПУ №3, ІІІ курс.
     

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!