Як на Прикарпатті святкуватимуть 30-ту річницю Незалежності України

 • Сьогодні, 3 серпня, в Івано-Франківську відбулася щотижнева нарада голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук з керівниками підрозділів ОДА та представниками місцевого самоврядування.

  Зокрема, на нараді йшлося про підготовку до святкування 30-ї річниці Незалежності України.

  “Ми почали готуватися до цього дня ще з 2020-го року. Зауважу, що йдеться саме про відновлення нашої державності. Уже з січня проводяться тематичні виставки в обласних музеях, патріотичні фестивалі і так далі. На саме свято буде традиційне підняття прапора – до речі, він був освячений на прощі у Крилосі. 24 серпня проведемо також масштабну мистецьку академію за участі кращих колективів”, – розповів Володимир Федорак, начальник управління культури, національностей та релігій ОДА.

  Крім того, 24 серпня буде проведений урочистий марш військовослужбовців, учасників ветеранських організацій. Деталі та час цієї події ще не повідомляють. Також на 11:00 запланована панахида за упокій душ загиблих за Україну, після чого – піша хода до площі Ринок.

  Протягом наступних місяців відбудеться ще чимало заходів, зокрема, масштабні фестивалі в Коломиї, Косові, Галичі, Надвірній.

  “Очевидно, ми візьмемо до уваги епідемічну ситуацію, адже карантин ніхто не скасовував. У вересні може бути нова вірусна загроза, ми це розуміємо”, – додав Володимир Федорак.

  Очільниця ОДА Світлана Онищук доручила провести всі потрібні заходи і наради, щоб святкування відбулося на високому рівні і без проблем.

  Читайте також: Все місто бігтиме: франківців запрошують на забіг у вишиванках

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!