Як працює у Франківську громадський транспорт в умовах військового стану

 • В сьогоднішніх обставинах робота міського транспорту зазнала певних змін.

   На це впливає ряд причин. Розповідаємо про три головні, пише «Галицький кореспондент» з посиланням на КП «Електроавтотранс».

  1. Зменшений випуск.

  В умовах обмеженого доступу до паливно-мастильних матеріалів та запчастин, а також інших завдань, які виконуються транспортними засобами підприємства, зокрема евакуація людей з певних регіонів, випускати попередню кількість засобів є неможливо.

  1. Комендантська година.

  У зв’язку із запровадженням комендантської години транспортні засоби повинні починати та закінчувати роботу між її дією. Крім того, інші установи, зокрема заправки, також зачиняються до початку комендантської години. Тому виконуються рейси виключно в час між комендантською годиною.

  1. Повітряні тривоги.

  Якщо повітряна тривога триває протягом довгого часу і захоплює період, коли службовий транспорт має довести водіїв на роботу, то він не виїжджає з депо до моменту відбою тривоги. Лише після цього, транспорт забирає водіїв з точок збору та довозить на роботу. А вже потім водії вирушають на маршрути. Через це можливе суттєве запізнення виїзду транспорту з депо.

  Також нагадаємо, у разі, якщо тривога лунає під час того, як транспорт на маршруті, то він, за можливості, доїжджає до найближчої безпечної точки та випускає пасажирів в найближче укриття.

 • У водіїв є перелік точок укриття. Важливо: після відбою тривоги протягом 30 хв. пасажир може без додаткової оплати продовжити рух до потрібної зупинки.

  Нагадаємо, через повітряну тривогу франківський транспорт виїхав зі значним запізненням

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!