Як правильно спілкуватися зі співробітником МФО, щоб точно отримати позику?

 • У ситуації, коли кредит потрібен терміново, завжди хочеться бути впевненим в тому, що заявку схвалять. Чи може позичальник якось цьому посприяти? Виявляється, що може! Ми розповімо, як правильно розмовляти з представниками МФО по телефону, щоб точно отримати гроші на картку. Також згадаємо про інші лайфхаки, що дозволяють підвищити шанси на схвалення мікропозик. 

  Як спілкуватися зі співробітниками МФО: практичні поради

  Розмова по телефону зі співробітником МФО здебільшого відбувається тільки під час оформлення першого кредиту. Заявки на наступні позики, якщо у клієнта немає боргів і прострочень, обробляються автоматично. Ось декілька порад, які дозволять справити на кредитора гарне враження і швидше отримати позику на картку. 

  1. Подавайте заявку в робочий час. Якщо ви новий клієнт, то рішення по заявці ви зможете отримати десь з 8:00 до 20:00. У цей час менеджер може зателефонувати вам, щоб підтвердити інформацію або поставити декілька додаткових запитань. Якщо заявка буде надіслана вночі, то відповідь зможете отримати тільки наступного дня. Кредити онлайн цілодобово МФО, як правило, видають зареєстрованим позичальникам з гарною репутацією.  
  2. Відповідайте вчасно. Якщо ви пропустите дзвінок, менеджер звісно передзвонить, але буде краще і швидше, якщо ви відповісте з першого разу. Це одне з підтверджень того, що вам дійсно потрібні кошти.
  3. Розмовляйте ввічливо і корректно. Саме завдяки приємному спілкуванню ви зможете справити гарне враження. Не варто сперечатися і провокувати конфлікти — у такому разі вам можуть відмовити без пояснення причин.
  4. Запитуйте. Якщо вам щось незрозуміло в умовах кредитування, ви можете не соромлячись поставити кілька запитань менеджеру. Це буде свідчити про зацікавленість у послугах компанії і може зіграти вам на користь. 
  5. Відповідайте чесно. Якщо менеджер вирішить поставити вам додаткові питання, відповідати на них потрібно чесно. Вас можуть запитати про місце роботи, дохід або мету оформлення кредиту. Пам’ятайте, що надання недостовірних даних — це перший привід отримати відмову у мікропозиці. 

  Якщо при першому оформленні кредиту не виникне ніяких проблем і вам вдасться вчасно повернути кошти, то наступного разу з високою вірогідністю зможете отримати кредит без дзвінків (детальніше тут https://miloan.ua/s/kredit-bez-zvonkov). 

  Ще трішки лайфхаків для вдалого оформлення позики

  Якщо дійсно дуже потрібні кошти і ви хочете бути впевнені в тому, що отримаєте їх, а не просто даремно витратите час, потрібно з відповідальністю поставитися не тільки до розмови зі співробітником МФО, а і до всього процесу оформлення мікропозики в цілому. 

  1. Заповнення анкети. Слід декілька разів перевірити правильність вводу даних. Одна неправильна цифра в номері мобільного може стати причиною для відмови. 
  2. Ідентифікація. Є один секрет: підтвердження особи через BankID в рази збільшує шанси на схвалення заявки.
  3. Позитивна кредитна історія. МФО лояльно відносяться до позичальників і видають кошти навіть боржникам, але чим краща у вас КІ, тим швидше і простіше ви зможете отримати позику.
  4. Не варто відразу просити в борг велику суму і звертатися одночасно в багато МФО, бо цей факт може викликати підозру. 

  Ми поділилися з вами секретами успішного оформлення мікропозик, які дійсно працюють. Сподіваємося, вони допоможуть вам взяти кошти в борг швидко і без проблем.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!