Як світові лідери вітали Україну з Новим роком

 • Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки зібрав добірку привітань від союзників.

  Вони запевнили українців у рішучій підтримці протягом усього наступного року, пише “Галицький кореспондент“.

  Вітання президента Франції Емманюеля Макрона:

  “Я хочу сказати нашим українським друзям: ми поважаємо вас та захоплюємося вами. Ваша боротьба за захист своєї країни є героїчною та надихає нас. Наступного року ми незмінно будемо поруч із вами. Ми допоможемо вам перемогти та побудувати справедливий та міцний мир”, – сказав Макрон.

  Вітання президентки Європарламенту Роберти Мецоли:

  “У 2023 році ми маємо подвоїти захист наших цінностей. Більш важливо, ми продовжуватимемо стояти поруч з Україною для миру зі свободою. Миром із гідністю. І миром із безпекою”, – зазначила Мецола.

  Вітання голови дипломатії Євросоюзу Жозепа Борреля:

  “У 2022 році Росія вирішила повністю відмовитися від зобов’язань щодо базових прав людини та атакувати Україну і глобальну безпеку. Наприкінці року Путін знову намагається занурити українців у темряву підлими нападами. Ми рішуче налаштовані й надалі підтримувати Україну, зокрема й у 2023 році”, – наголосив Боррель.

  Вітання прем’єра Великобританії Ріши Сунака:

  “2023 рік дасть нам можливість продемонструвати найкраще, що є в Британії, на світовій арені, продовжуючи стояти разом з нашими українськими друзями проти жорстокості Путіна та захищаючи свободу і демократію скрізь, де ми вважатимемо, що вони перебувають під загрозою”, – сказав Сунак.

  До теми: Варшава відмовилася від новорічних гулянь через війну в Україні

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!