Які квартири шукають іванофранківці у 2019 році

 • У розпалі зимових свят франківці шукають найбільш вигідні пропозиції на ринку нерухомості, адже саме в цей час більшість будівельних компаній впроваджують акційні знижки на квартири. Аналітичний центр будівельної компанії «Благо» уклав рейтинг найпопулярнішої нерухомості у 2019 році.

  Класика

  Незмінним фаворитом серед новозбудованого житла є класичні одно- та двокімнатні квартири комфорт класу. Класику обирають молоді сім‘ї, оскільки якісне планування такої квартири передбачає наявність особистого простору для кожного члена родини.
  Активним попитом у даному сегменті користуються житлові комплекси в окремих мікрорайонах з розвиненою внутрішньою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. Серед лідерів ЖК Паркова АлеяComfort ParkManhattanмістечко «Соборне».

   

  Смарт- квартири

  Малогабаритні «розумні» квартири з функціональним плануванням стали популярними серед інвесторів у 2018 та досі не втрачають позицій.

  Завдяки зручному розташуванню в центрі міста європейським принципам організації простору, що дозволяє економити на комунальних платежах, постійними клієнтами є молодь, холостяки, молоді пари та пенсіонери. Найкращим представником даного типу житла є ЖК Manhattan.

 • Стабільним попитом користуються квартири бізнес-класу в Івано-Франківську з високими вимогами до якості та розташуванням у центрі міста. Чималу цікавість привернув до себе новий проект відБК «Благо» на вул. Є. Коновальця і А. Сахарова.

  Елітне житло

  Як свідчить статистика, 4 – 5% продажів становить нерухомість преміум-класу. Інвесторів цікавлять пентхауси та елітні апартаменти у центральній частині міста з підземним паркінгом, найкращими характеристиками будівництва, безпекою та облаштуванням території.

  Одними з найкращих елітних комплексів міста є ЖК Parus і Royal Hall від будівельної компанії «Благо».

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!