Яким буде навчальний рік у франківських школах: режим роботи і графік канікул

 • Школи вже ретельно готуються до початку нового навчального року.

  В Івано-Франківській ОТГ налічується 121 заклад освіти. Цього року буде на 19 класів більше, ніж минулого року. У другу зміну навчатиметься понад шість тисяч учнів, пише «Галицький кореспондент» із посиланням на міського голову Івано-Франківська Руслана Марцінківа.

  Навчання розпочнеться з 1 вересня. Міністерство освіти і науки рекомендує проводити перші лінійки. Але кожен заклад сам визначатиме, в якому форматі вона проходитиме.

  У департаменті освіти та науки опублікували рекомендовану структуру навчального року.

  Перший семестр:  1 вересня – 30 грудня 2021 року.

  Другий семестр:  17 січня – 03 червня 2022 року.

  Рекомендовані дати канікул:

  • Осінні канікули: 23 жовтня – 31 жовтня.
  • Зимові канікули: 31 грудня – 16 січня.
  • Весняні канікули: 26 березня – 03 квітня.
  • Літні канікули: 03 червня – 31 серпня.

  За словами мера, школи громади наразі забезпечені підручниками на 95%. Але тепер цим займається безпосередньо сама школа.

  «Приємно, що цьогоріч маємо трьох вчителів початкових класів, які увійшли у ТОП-50 найкращих вчителів України», – додав Марцінків.

  Нагадаємо, Вже незабаром, 1 вересня, розпочнеться новий навчальний рік. Діти прийдуть у школи, сядуть за парти, будуть навчатися і гратися разом. Втім, цього може й не статися, адже, згідно з постановою уряду, 80% вчителів повинні бути вакцинованими від COVID-19. Інакше школа зможе проводити лише дистанційне навчання. Таке рішення Кабміну, прийняте посеред літа, спричинило чимало проблем.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!