Яскраво та весело: у Калуші відбувся артпленер “Натхненні Калушем”

 • До Дня міста в Калуші в історичному центрі відбувся артпленер “Натхненні Калушем”.

  Про це повідомляє пресслужба Калуської міської ради.

  В рамках святкування дня міста було проведено захід, до якого залучено як художників-початківців Калуша, так і тих, хто вже є відомим завдяки своїм творам.

  Учасниками артпленеру стали: Вікторія Дідошак, Андрій Владика, Віктор Конів, Альона Мостова, Ярослав Романюк та Юлія Багринівська.

  Художники розмістилися на 3 локаціях у центральній частині міста — площа Героїв, музична школа (корпус №1), концертний зал.

  Атмосфера, що панувала серед митців, змушувала зупинятися перехожих і зацікавлено спостерігати за процесом створення нових полотен. На картинах зафіксували Калуш крізь призму бачення його сучасними майстрами пензля.

  Серед глядачів було немало і тих, хто робив фото на фоні проведення пленеру, знайшлися також зацікавлені, котрі розпитували художників і про техніки виконання робіт. Цікаво було спостерігати за дітьми, котрі разом із своєю наставницею Альоною Мостовою долучилися до заходу.

  Свої готові роботи митці подарували місту на пам’ять про річницю святкування дня народження Калуша. Їх буде оформлено у окрему виставку у виставковій залі за адресою: вул. Дзвонарська, 5, де їх зможе побачити кожен охочий.

  Читайте також: На Дні міста в Яремче всіх охочих частуватимуть грибною юшкою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!