ЄС на тлі зобов’язань перед Україною збирається виробляти понад мільйон боєприпасів на рік, – єврокомісар

 • Наразі фіналізується робота над пропозиціями щодо замовлень. 

  Європейський Союз на тлі зобов’язань перед Україною збирається виробляти понад мільйон боєприпасів щороку.

  Про це заявив у середу єврокомісар з питань внутрішнього ринку Тьєррі Бретон перед початком неформальної зустрічі міністрів оборони країн ЄС у Толедо, передає УНН.

  “Здебільшого йтеметься про нашу здатність продовжувати підтримувати в довгостроковій перспективі Україну в її потребах, особливо у боєприпасах. Я просто хочу нагадати всім вам, що ми змогли дуже швидко ухвалити закон, так званий ASAP, щоб мати можливість виробляти більше боєприпасів для України”, – зазначив Бретон.

  Він нагадав, що євроспільнотою було взято “зобов’язання постачати мільйон боєприпасів на рік, а також одночасно зміцнювати нашу промисловість і нашу здатність виробляти більше боєприпасів”.

  “Наша мета – мати можливість виробляти понад 1 мільйон таких боєприпасів щорічно. І ось ми використаємо цей новий закон, щоб вибрати правильні проєкти в Європі, щоб підтримати більше потужностей”, – сказав європосадовець.

  “Зараз ми завершуємо роботу над пропозиціями щодо замовлень, які ми отримали від держав-членів. Ми зробимо це дуже швидко. І зважаючи на перші результати, що я отримав, я дуже впевнений, що ми зможемо значно підвищити наш промисловий потенціал, оборонний потенціал у Європі, щоб мати можливість виробляти те, що ми пообіцяли Україні”, – заявив єврокомісар.

  Він зазначив, що європейська сторона перебуває у постійному контакті з українськими друзями.

  “Наразі запит, який ми отримали, ми зобов’язуємося його виконати. Але знову ж таки для нас важливо досягти результатів зараз і організувати себе на довгострокову перспективу. І я впевнений, що ми це зробимо”, – сказав Бретон.

  Читайте також: Сили оборони прорвали “лінію Суровікіна” окупантів у Запорізькій області, – BILD

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!