Їли сири та слухали історію: як рожнятівські діти відвідали “Далекі гори” (ФОТО)

 • Мандрівка нікого не залишила байдужим, сподобалося всім.

  Надзвичайно веселу екскурсію в сироварню “Далекі гори”, що в Косові, здійснили діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти військових та кілька обдарованих дітей з Рожнятівщини, повідомляє “Галицький кореспондент”.

  “Ця поїздка не залишила байдужими ні 4-річного Іллюшу, ні підлітків Женю, Люду та Надю, ні юних Вікторію та Антона, і тим більше, нас дорослих, – розповіла начальник служби у справах дітей Рожнятівської селищної ради Оксана Гаєвська. – Щира та щедра господиня Ірина привітно зустріла нас, розповіла історію створення підприємства та показала і розказала всі таємниці виготовлення, визрівання та зберігання сиру, так званого “білого золота Карпат”.

  За словами пані Оксани, найкрутішою для дітей виявилася дегустація сирів, де діткам було подано сири різних термінів витримки та різноманітних смаків.

  Також дітям з Рожнятівщини господарі розповіли історію одного старовинного будиночку, якому минуло понад 120 років.

  Оксана Тарасівна вважає, що щирого сміху дітей в цей час дуже не вистачає. І хоч діти того дня повернулися додому втомленими, але, незважаючи ні на що щасливими і з купою цікавих фотографій.

 • Мар’яна ЛОКАТИР

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, 30 років тому на вершині піку Хан-Тенгрі замайорів український стяг

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!