Юна франківка отримала одну з найвищих нагород від Залужного (ФОТО)

 • Учениця 2-Г класу Івано-Франківського ліцею Анна Шахова отримала одну з найвищих нагород від українського воєначальника, генерала, Головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного.

  Про це йдеться на сторінці Івано-Франківського центру комплектування та соціальної підтримки, пише “Галицький кореспондент“.

  Одного осіннього ранку у 2-Г класі на уроці діти вивчали тему написання листа. Навчаючись на сімейній формі за кордоном, дівчинка Аня мріяла про повернення в Україну і, виконуючи це завдання, вона писала листа Валерію Залужному.

  “Матуся відправила цього листа в Україну бабусі та дідусю, які, прочитавши його, надіслали його адресату. І Він його отримав! Щирі слова подяки та патріотизм дівчинки вразили Головнокомандувача ЗСУ”, – йдеться у повідомленні.

  Тож сьогодні, 23 березня, до ліцею завітав начальник Івано-Франківського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук для вручення дівчині нагороди за високий патріотизм та підтримку Збройних сил України.

 • До теми: Зеленський відвідав передові позиції на Донеччині та нагородив оборонців Бахмута

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!