Юні таеквондисти з Франківська стали переможцями міжнародного турніру

• Вихованці Івано-Франківської дитячо-юнацької спортивної школи №3 відділення таеквон-до ІТФ, брат і сестра, Адріан та Єва Дмитрув стали переможцями міжнародного турніру класу А в Болгарії.

Про це повідомили на сторінці Департаменту молодіжної політики та спорту, пише “Галицький кореспондент“.

Адріан Дмитрув став абсолютним чемпіоном турніру, виборовши дві золоті медалі у двох особистих дисциплінах, в спарингу і тулях. Єва Дмитрув стала чемпіонкою по тулям та здобула бронзову медаль у спарингу.

Турнір відбувся 25-27 червня в культурній столиці Європи, в місті Пловдів. Змагання проходили в трьох особистих дисциплінах туль, спаринг і спецтехніка та зібрали понад 400 спортсменів з Греції, Кіпру, Македонії, Герцоговини, Молдови, Болгарії та України.