Із бюджету Калуша виділять кошти на підготовку міського парку до Всесвітньої зимової Гімназіади

 • До Калуша приїде багато гостей з-за кордону, тож парк має бути гарним.

  Як ішлося на оперативній нараді у міськвиконкомі, Калуський парк культури і відпочинку імені Івана Франка сортує і вивозить зламані через негоду гілля дерев. Уже почистили територію від каналу до льодового палацу, центральний вхід і зону атракціонів, інформують “Вікна”.

  До слова: шквальні вітри в останні дні, як повідомив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Іван Дембич, значної шкоди на території громади не завдали. Зафіксовані лише невеликі пошкодження дерев і ліній електропередач.

  Також міський парк запрошує до участі у проєкті «Шлюб за добу». Попереду — остання “цікава дата “для одруження у лютому — дзеркальна: 22.02.2022.

  Як зазначив Калуський міський голова Андрій Найда, міський парк уже має готуватися до Всесвітньої зимової Гімназіади, яка відбудеться 2023 року. До Калуша приїде багато гостей з-за кордону, тож парк має виглядати гарно. Зокрема, слід визначати потребу у коштах, які потрібно закласти у міському бюджеті для підготовки парку.

  Нагадаємо, що змагання Всесвітньої зимової Гімназіади для учнів загальноосвітніх закладів середньої освіти вперше відбудуться в Україні з 27 лютого по 5 березня 2023 року. Місцем проведення змагань обрано спортивні бази в Івано-Франківській області. Зокрема, льодовий палац у міському парку Калуша буде приймати змагання з хокею та фігурного катання.

   Калуш приймає чемпіонат України з хокею серед юніорів

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!