З Івано-Франківська депортували двох мігрантів

 • Міграційна служба Івано-Франківщини забезпечила примусове видворення з України двох іноземців – громадянина Республіки Камерун і громадянина Федеративної Республіки Нігерія.

  Кожен із чоловіків не тільки порушив термін перебування в нашій країні, але й ухилявся від виконання попередніх судових рішень про депортацію на африканський континент, повідомляють у прес-службі управління ДМС області.

  Наприкінці квітня, під час проведення профілактичних заходів, працівники міграційної служби виявили іноземців-правопорушників в Івано-Франківську.

  Обидвох колишніх студентів помістили до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України, а щойно вирішилися питання з придбанням квитків, неврегульованих мігрантів доправили до міжнародного аеропорта Львова, звідки вони авіарейсом вилетіли додому. Найближчих п’ять років їм заборонений в’їзд в Україну.

  Варто зазначити, що цьогоріч працівники міграційної служби на території Івано-Франківської області виявили понад 70 іноземців-правопорушників, стосовно яких надалі було прийнято рішення про примусове повернення або ж примусове видворення за межі України. Десять іноземців очікували депортацію у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства.

  Наразі шестеро осіб вказаної категорії примусово видворені з України, щодо решти осіб триває підготовка до цього процесу.

 • Читайте також: У Франківську дитину африканки можуть не прийняти до садка

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!