З першого березня у Франківську стартує електронна реєстрація дітей до перших класів

 • Із 1 березня стартує електронна реєстрація дітей до перших класів у навчальні заклади Івано-Франківська.

  Про це сьогодні на оперативній нараді повідомила заступниця директора Департаменту освіти і науки МВК Наталія Микула, пише Галицький кореспондент.

  “Реєстрація розпочнеться 1 березня о 6 год. ранку. Тобто у 6 годині ранку всіма адміністраторами навчальних закладів буде відкритий доступ на платформу https://school.bloqly.com”, – розповіла Микула.

  За її словами, доступ буде відкритий впродовж трьох місяців і він закриється о 24.00 год 31 травня.

  “З досвіду роботи минулорічної реєстрації, до 10 березня 90% батьків реєструють дітей. Минулого року реєстрація спрацювала дуже добре, не було збоїв. Це відзначили і батьки і шкільні реєстратори”, – пояснила посадовиця.

  Батьки можуть обрати кілька закладів, не тільки за територією обслуговування.

  “Безперечно, у заклад за територією обслуговування дитина зараховується першочергово. У інший – за наявністю вільних місць”, – додала Наталя Микула

  Право першочергового зарахування мають діти, які проживають за територією обслуговування; діти, які є випускниками дошкільного закладу цього навчального закладу; діти, старші брати і сестри яких навчаються у цьому навчальному закладі; діти працівників.

 • До слова, в Івано-Франківвську створено 44 освітні округи. 

  “Кожен заклад вже на своєму сайті повідомив інформацію про порядок зарахування учнів до 1 класу, перелік документів та інформацію про териорію обслуговування”, – пояснила Микула.

  До слова, у 2022-2023 навчальних роках в Івано-Франківській ОТГ заплановано створити 138 перших класів, у яких навчатимуться орієнтовно 3841 учень.

  Читайте також: Стало відомо, коли і в яких школах у Франківську відновлюється очне навчання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!