За добу на Калущині випала п’ятиденна норма дощів

 • За добу на Калущині випала п’ятиденна норма дощів. Це спричинило затоплення каналізаційно-насосної станції №3 КП «Водотеплосервіс» та його аварійну зупинку.

  О 05.10 припинили водопостачання міста. На місці події працювала робоча група під керівництвом заступника міського голови Богдана Білецького. Розпочали аварійно-відновлювальні роботи, інформують “Вікна”.

  Станом на 11.00 відновили водопостачання району Загір’я та центральної частини міста. Орієнтований час повного відновлення водопостачання — о 13.00.

  З 08.30 неділі, 30 травня робоча група об’їхала та обстежила можливі зони затоплення та мостові переходи річок Млинівки та Сівки в Калуші.

  Станом на 11.00 рівень води в Сівці перебував у межах норми. Підтоплень не виявили. Рівень води в Млинівці значно піднятий. Існує загроза виходу води за межі русла та підтоплення присадибних ділянок та домогосподарства в житловому масиві Підгірок.

  О 10.00 залучили спецтехніку для ліквідації замулення трубного переходу на вул. Могильницького. Станом на 11.00 роботи були завершені.

  До теми:Провалилася дорога: у Бурштинській ОТГ через сильний дощ затопило село (ФОТО)

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!